Cd Tasarımları, Okul Yıllıkları...Adres ve telefonlarımız

 

ARTIK TÜRKİYE INTERNET'TE

 

Hepimiz, küçüklüğümüzde tahta oyuncak kamyonlara bir ip geçirip, arka sokaklarda "en hızlı" günlerin keyfini sürdük!.. Hepimizin köşedeki fırının camekanını süsleyen en "gösterişli" pastada gözü kaldı!..

 

REFERANSLARIMIZ

SİPARİŞ

E-MAIL

ANA SAYFA

 
   
  Cd okul yıllığın avantajlarına baktığımızda, okulunuzun prestijini arttıracak ve cd formatının avantajlarından faydalanmanızı  

Hepimiz, okuldan eve "daha çabuk" varabilmek için bacaklarımızın uzayacağı ve "daha uzun" adımlar atacağı günlerin özlemini çektik!.. Hepimiz, büyüklerimizin oyunlarına katılabilmek için "yaratıcı" şirinlikler sergiledik!.. Hepimiz, "en iyi" olabilmek için "non-stop" birbirimizle yarıştık!.. Hepimiz, böyle oyunlarının "en tanınan" ve "aranılan" kahramanı olmak için "zaman kaybetmeden kendimize özel hareketler" geliştirmemiz gerektiğinin farkındaydık!..

Tasarım Uzmanı, yaşamdaki bu dinamikleri, "milenyumun dinamiği" olarak gördüğümüz internet ortamına taşımak için kuruldu. Internet "hız" ve "erişim" sözcüklerinin yepyeni anlamlara büründüğü dev bir yapay organizma. Tasarım Uzmanı, bu devasa okyanusun ortasında kaybolmamanız, bu "büyük beyin" in bir parçası olabilmeniz ve sadece yaratıcılığınızla sınırlı olan sayısız iş fırsatını "maksimum nokta" ya dönüştürebilmeniz için size özel çözümler geliştiriyor ve uygulamalarını "just-in-time" mantığıyla hayata geçiriyor.

 

Yıllar sonra okul çağındaki halini tekrar görmeyi kim istemez?  Detay>>

 
  Detay>>